Podzemní pochod Hůrka 2020 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Podzemní pochod Hůrka 2020

> Termín

25.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Další ročník podzemního pochodu, který se bude oproti plánu pořádat na Dělostřelecké tvrzi Hůrka. První vstup do tvrze bude v 8.00 hodin. Další vstupy budou po půl hodinách a v každé výpravě bude maximálně 40 účastníků. Podzemní trasa povede z vchodového objektu hlavní galerií kolem muničních skladů dále s odbočkou a dále pod dělostřelecký srub K-S-11a výstupem do objektu pro dělovou otočnou věž (297 schodů) a následně opět hlavní chodbou do objektu třípatrového pěchotního srubu K-S-13 "U lomu" (222 schodů), který účastníci opustí nouzovým východem. Účastníci tedy si tedy budou moci prohlédnout jiné objekty, než při pochodu v roce 2017, zejména objekt K-S-13, do kterého se neprovádí skoro vůbec z důvodu špatné elektroinstalace. Proto účastníky pochodu žádáme, aby si s sebou vzali svítilny. Venkovní část trasy pochodu povede od K-S-13 kolem řopíků k Vojenskému muzeu Králíky a dále po naučné stezce zpět na vchodový objekt. Trasa pochodu: 5 km Ocenění: Pamětní medaile na stuze, dekret, nášivka "Podzemní pochod" Občerstvení zajištěno. Pamětní medaile bude opět věnována hraničářskému pluku 6 konkrétně 5 praporu, kdy nejvýraznější změnou oproti medaili z roku 2017 bude barva pokovení, malý štít v barvě (okolo psa), název tvrze, rok pořádání, uvedení praporu a dalších již menších změn. Stuha k medaili bude opět rozdílná od ostatních ročníků.

> Otevírací doba

7:30 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Králíky
Ulice: tvrz Hůrka, Králíky 1938

> Komentáře