Víkend s koňmi na farmě s ubytováním | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Víkend s koňmi na farmě s ubytováním

Foto: Klára Novotná

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pořádáme víkendové akce s koňmi a poníky pro začátečníky i pokročilé. Dětem přinesou dětem radost, sebepoznání, rozvoj nových znalostí a dovedností a nové kamarády. Těšit se můžete na rozlehlou farmu s mnoha výběhy kde chováme přibližně 40 koní a mnoho dalších krotkých a kontaktních zvířat. Na farmě najdete plemenného hřebce, matky s hříbaty, maličké poníky pro nejmenší, klidné a trpělivé koňské učitele, sportovní koně pro děti s ambicemi. Pokud jste nikdy neseděli na koni, nemusíte se ničeho bát, nabídka je určena i pro úplné začátečníky a vše potřebné vás naučí tak, abyste jízdu zvládli nejen s vodičem, ale i samostatně. Jste-li naopak zkušení jezdci, není důvod po krátkém seznámení s koněm vyjet na samostatnou jízdu ve všech chodech po krásném v okolí. Co vás přesně čeká? - úvod do světa koní pro začátečníky – teoretické i praktické seznámení - společné čištění, sedlání a nauždění - zvládnutí základů jízdy na jízdárně - základy přirozené komunikace s koňmi - vyjížďky do lesa - péče koně a ostatní zvířátka, krmení, čištění, … - zkušenější se mohou podílet na výcviku koní, práce s mladými koňmi, prohlubovat znalosti v přirozené komunikaci, zdokonalovat se v jízdě na koni - zaměřujeme se jak na anglické tak na westernové ježdění

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Probulov
Ulice: Probulov
Telefon: 775646461
E-mail: [email protected]

> Komentáře