Plavby po Malši | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Plavby po Malši

> Termín

8.1.2020-31.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

České Budějovice svou polohou při soutoku řek Vltavy a Malše přímo vybízejí pozvat Vás k poznávání města netradičně a pohodově z vodní hladiny. Nabízíme komentované vyhlídkové plavby na řekách Malše a Vltava v historickém centru města. Dvanáctimístná loď Sv. Rozálie s průvodcem vyplouvá st - ne vždy v celou od 13h-16h. Obsazenost Vám na místě sdělí v Kavárně VLNNA, nebo na telefonu +420 607 030 520. Loď vyplouvá s min. počtem 4 osob. Na objednávku lze zajistit i soukromou plavbu. Zažijete město jinak. Z vodní hladiny. Přibližně 4 km/45 minut dlouhá plavba začíná naloděním u romantického slepého ramene řeky Malše. V průběhu plavby uvidíte nejstarší dochované památky – městské hradby, včetně hradebních věží a bašt. Proplujete soutokem Malše s Vltavou, pod pěti architektonicky zajímavými mosty a mezi významnými historickými budovami. Plavba pokračuje na soutoku dále po Vltavě okolo zimní a letní plovárny k Jiráskovu jezu a pak proti proudu okolo Stromovky, stadionů MOTOR ČB a Dynama, Koh-i-Nooru, vodárny k Lučnímu jezu a zpět. Ceník: 120 Kč/dosp., 90 Kč dítě do deseti let. Lodní lístky lze zakoupit v sousední plovoucí Kavárně VLNNA, která je zároveň nástupním místem do lodi. Případně na cbsystem. Přijďte dříve a zkraťte si čas u dobré kávy a zákusku před vyplutím.

> Otevírací doba

13:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Sokolský ostrov

> Komentáře