Orchestr na dotek - Leoš Janáček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Orchestr na dotek - Leoš Janáček

Foto: Petr Dyrc

> Termín

21.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Ahoj všichni, ahoj děti. Už jsou tady Béďa s Betty. On je dlouhý, ona krátká, k hudbě otevřou vám vrátka. Jsou to skřítci neposední, leccos však o hudbě vědí. Vědí například, kde Lašsko je. A jak se tam tancuje. Že Janáček Leoš byl se zvířátky kámoš a zapisoval si jejich řeč. Pokud se chcete dozvědět ještě více o Janáčkově muzice, nazujte sváteční střevíce a přijďte za námi. Béďa a Betty vždy s chutí vypráví! Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK zve rodiny s dětmi ve věku od 5 do 13 let do Smetanovy síně Obecního domu v Praze na moderovaný koncert z cyklu Orchestr na dotek, který se uskuteční v sobotu 21. března 2020 v 11 hodin, tentokrát na téma Leoš Janáček. Děti se dozvědí mnoho zajímavostí, poslechnou si pro ně vhodné skladby a také si zasoutěží! Po skončení programu se mohou rozběhnout do orchestru a vyzkoušet si nástroje – proto Orchestr na dotek. Moderují skřítci Béďa a Betty v podobě herců Tomáše Kysilky a Anny Jiřiny Daňhelové, kteří děti zasvětí do tajů hudby. Diriguje Jan Kučera. Koncert trvá přibližně 60 min. Vstupenky lze zakoupit na pokladně FOK v Obecním domě a na webu.

> Otevírací doba

11:00 - 12:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Obecní dům, nám. Republiky 5
Telefon: 222 002 336
E-mail: [email protected]

> Komentáře