Zábavné dopoledne v Boulder Baru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zábavné dopoledne v Boulder Baru

Foto: Filustková

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

O víkendech dopoledne pořádáme pro děti ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE - jde o devadesátiminutový program pod vedením našich instruktorů. Děti se hravou a zábavnou formou seznámí s lezením, zahrají si spoustu her, a to jak přímo lezeckých, tak i mimo stěnu v naší tělocvičně. Akce je vhodná pro děti od 5 let, a to i pro úplné začátečníky, kteří s lezením nemají zkušenosti. Zábavné dopoledne se koná od 4 přihlášených dětí, vždy ve čtvrtek odpoledne, před daným víkendem telefonicky rušíme ZD, přihlásí-li se 3 a méně dětí. Lezení je pro děti jeden z nejzdravějších a nejpřirozenějších sportů, všude lezou po stromech, zídkách, hřištích...... U nás se děti naučí spolupracovat se svým tělem (koordinace, rovnováha) a se svou hlavou (mnohokrát děti překonají samy sebe, vždy povylezou o něco výše, vždy se jim povede něco nového a tím si upevňují své sebevědomí). V lezení se najdou i hodně živé děti a děti, kterým jiné sporty moc nevyhovují. Fyzioterapeuti k nám posílají děti aby si stejnoměrně posílily celé tělo, držely tělo vzpřímeně a dobře chodily. Snažíme se rozvíjet celkový pohyb dítěte.

> Otevírací doba

V sobotu a neděli od 9:30 do 11:00 hodin.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: U Výstaviště
Telefon: 777649371
E-mail: [email protected]

> Komentáře