Pochod krajem pověstí Eduarda Doubka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pochod krajem pověstí Eduarda Doubka

> Termín

28.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Místo startu a cíle: Gymnázium Ledeč nad Sázavou, Husovo náměstí 1 (vestibul budovy) Program: 1.Na startu účastníci obdrží mapu s popisem trasy a kvízem. 2.Pro účastníky pochodu bude v cíli připraven pamětní list a drobný dárek. 3.Registrace bude od 8 do 10 hodin. 4.Trasy pro pěší budou dvě: 11 km a 16,5 km Značené trasy povedou: - 11 km z Ledče přes Šeptouchov do Bohumilic, dále do Sechova, Podhradí, Jestřebnice, Obrvaně a zpět do Ledče - 16,5 km z Ledče přes Šeptouchov do Bohumilic, přes Přemelovsko k Hněvkovicím, do Zahájí, Štičí, Podhradu, Jestřebnice, Obrvaně a zpět do Ledče 5. Občerstvení bude zajišťovat Hospoda u Petra v Zahájí a DDM v Podhradí; Registrační poplatek: 30 Kč. Sledujte nadále naše stránky, na kterých budou některé detaily upřesněny. Pořadatelé si vyhrazují právo na zrušení pochodu v případě abnormálně špatného počasí. Opusťte gauč, televizi, pohádky a cukroví a pojďte se s námi provětrat.

> Otevírací doba

od 8:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Ledeč nad Sázavou
Ulice: Husovo náměstí 1

> Komentáře