Zima Josefa Lady v Městské galerii | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zima Josefa Lady v Městské galerii

> Termín

1.12.2019 - 6.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Městská galerie Panský dvůr připravuje k vánocům již tradičně tematickou výstavu. Letos bude věnována tvorbě jednoho z nejvýznamnějších českých umělců, dílu malíře, ilustrátora a spisovatele Josefa Lady. Výstava bude zaměřena na Ladovy zimní a vánoční motivy, počítá se i s interaktivní místností pro děti a vánočním fotokoutkem. Vernisáž výstavy „Zima Josefa Lady“ se uskuteční v neděli 1.12. v 16 hodin a při této příležitosti Panský dvůr rozezvučí dětský pěvecký sbor Rosenka (ZUŠ, Veselí nad Mor.)a cimbálová muzika Růža ze Vnorov. Počas vernisáže a v průběhu dalších dvou adventních neděl budou v galerii probíhat také dílny pro děti. V neděli 8. prosince, po divadelní pohádce Pojďme spolu do Betléma, můžou vyzkoušet také malování perníků. V neděli 15. prosince také doprovází galerijní dílny pohádka, v tomto případě pohádka Tři oříšky v podání Divadla na cucky. Galerie bude v tyto dny (1., 8., 15. prosince) otevřena až do 18 hodin. Výstavu bude jinak možné shlédnout do 6. ledna 2020 vždy v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli od 13 do 17 hodin.

> Otevírací doba

úterý, čtvrtek, sobotu a neděli od 13 do 17 hodin.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Veselí nad Moravou
Ulice: Náměstí Míru 667
Telefon: 518 321 881
E-mail: [email protected]

> Komentáře