Vánoční Flora Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční Flora Olomouc

> Termín

12.12.2019 - 15.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Co nás čeká na Vánoční Floře 2019? Nyní již víme, že se můžeme těšit na: Po celou dobu trvání vánočních trhů budou naši zahradníci předvádět tvorbu vánočních dekorací. Pro děti i dospělé jsou přichystány tvořivé dílny: malování baňek, zdobení perníků, tvorba bedýnek, šperků, slaměných ozdob, svíček. V pátek, sobotu a neděli od 9:00 do 17:00 organizace Bricks 4 Kidz připravila zábavný doprovodný program s kostkami LEGO® a bude stavět s dětmi vánoční stromečky, sněhuláky a jiné krásné modely s vánoční tématikou s kostkami LEGO®. Děti se mohou těšit na pohyblivého soba se saněmi a další zajímavé motorizované modely. Přijďte si vyzkoušet techniku linorytu s uměleckou skupinou Chaos company. Na našem workshopu se naučíte základy této techniky a domů si tak odnesete vlastní umělecké dílo ať už v podobě autorského tisku, vánočního přání nebo originálního dárku. Workshop je pro všechny věkové kategorie. VÝSTAVA OTEVŘENA DENNĚ 9 - 18h, 15.12. 9 - 17:30h Čtvrtek od 9:00 ukázka tkaní na stavu 14:00 vystoupení žáků ZŠ Řezníčkova Olomouc (vystoupení si určitě nenechte ujít, děvčata spolu s panem ředitelem to umí pořádně rozjet) 16:30 Libor Geier - kytara a zpěv Pátek celý den plstění jehlou (každou lichou hodinu) a tkaní na kolíkovém stávku (každou sudou hodinu) 10:00 vyhodnocení soutěže ZŠ a MŠ o nejhezčí stromeček 14:30 Vánoční koncert členů Olomouckého žesťového kvintetu české a světové šlágry (J.Ježek, G.Gerschwin, Beatles...) české a světové koledy (tradicionály, I. Berlin...) renesanční a barokní hudba (T. Susato, J.I.Linek, J. P. Vejvanovský...) Sobota celý den předení na kolovrátku (každou lichou hodinu) a pletení košíků (každou sudou hodinu) 10:00 vystoupení mažoretek 14:00 Moravské divadlo Olomouc, duet z baletu Louskáček, hudba Petr Iljič Čajkovskij tančí Francesca Raule a Stefano Sacco Baletní studio při Moravském divadle Olomouc ukázky vítězných soutěžních choreografií 14:30 zdobení perníčků s umělci Moravského divadla Olomouc Neděle celý den paličkování vánočních ozdob (každou lichou hodinu) a tkaní na stavu (každou sudou hodinu) 14:30 – 16:30 Slávek Boura, Zuzana Bubílková, Hynek Tom, ohnivá show Petra Dragona Kozáka, vystoupení děti z DD domovů 16:30 ABBA STARS,LV

> Otevírací doba

9 - 18h, 15.12. 9 - 17:30h

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Wolkerova 37/17

> Komentáře