Vánoce na hradě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoce na hradě

> Termín

14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si v sobotu 14. prosince od 10 do 18 hodin užít předvánoční atmosféru do romantického areálu mladoboleslavského hradu, kde na Vás čeká nejen jarmareční prodej tradičních výrobků od místních výrobců či lahodné občerstvení, ale také prodej antikvariátních knih. Připraven je i bohatý doprovodný program, který Vás přenese do poklidného času Vánoc. Těšit se můžete na vystoupení dětského folklorního souboru Kominíček. Můžete se zapojit do zábavně poučných her pro děti i dospělé či do hlasování do výtvarné soutěž. Užít si můžete také stálou expozici muzea občerstvenou o vánoční dekorace. Čeká na Vás výstava věnovaná tradici obdarovávání Dar, dárce, darovaný, nebo výstava roztomilých a vtipných dobových vánočních přání a novoročenek – Šťastné a veselé. Na hradě bude také připravena schránka na dopisy adresované Ježíškovi a stejně tak vánoční strom, kam můžete zavěsit své vlastní přání adresované Vašim přátelům, příbuzným a všem Vašim blízkým. 11:00 – 11:30 vystoupení Baráčníků 14:00 – 14:30 vystoupení dětského folklorního souboru Kominíček 15:00 vyhlášení výtvarné soutěže Mladoboleslavský hrad v zimě 16:00 vystoupení souboru Kominíček – pásmo u Betléma na nádvoří

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mladá Boleslav
Ulice: hrad

> Komentáře