Rozsvícení vánočního stromu - Nepomuk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozsvícení vánočního stromu - Nepomuk

> Termín

1.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

První adventní neděli, tj. 1. prosince, se v Nepomuku koná adventní trh a rozsvícení vánočního stromu. Tato akce se těší velkému zájmu návštěvníků, jejich počet se dá odhadovat na stovky. Láká je pohodová atmosféra nedělního odpoledne na nepomuckém náměstí s tradičním trhem, občerstvením a bohatým doprovodným programem, ale i možnost setkat se s přáteli v předvánočním čase. I v letošním roce se do akce zapojilo volnočasové centrum Fénix a Nepomucké kuchařinky. Městské muzeum nabídne pohádku a tvoření pro děti i dospělé. Program: 14.00 – otevření tržiště 15.00 – Elthin – historická hudba 16.00 – Canto nepomucenum a pěvecký sbor Písnička 17.00 – hudební vystoupení ZUŠ Nepomuk 17.30 – taneční vystoupení s ohněm – skupina Equet 17.50 – sváteční slovo pana faráře a pana starosty 18.00 – rozsvícení vánočního stromu a rozeznění zvonu Jan Vojtěch – doporučujeme návštěvníkům přinést si z domova zvonečky, abyste společně na náměstí před 18 hodinou rozezněli největší a nejstarší nepomucký zvon z roku 1848, nazvaný Jan Vojtěch 18.10 – vypouštění balónků štěstí (v případě příznivého počasí) 18.20 – pastorely J. J. Ryby a jiné písně vánoční v podání sólisty Martina Vydry, kostel sv. Jana Nepomuckého Městské muzeum a galerie Nepomuk 14.00 – vánoční dílna s Natálií Vítovcovou (výroba vánočních dekorací z korálků – do 18.00 hodin) 14.00 – výstava fotografií Heleny Liškové a Petra Mevalda – FotoHePening – otevřeno do 18.00 hodin, vstup zdarma 15.00 – pohádka O Sněhurce v podání Divadla Jitule a Dadule 16.00 – rukodělná dílnička pro děti (výroba vánočních dekorací, do 17.00 hod.) Volnočasové centrum Fénix (14 – 17 hodin) – dílničky – vánoční vyrábění – taneční vystoupení – dětský koutek – k občerstvení budou domácí dobroty a teplý čaj Zelenohorská pošta (14 – 18 hodin) Ukázky historických řemesel a tradiční české kuchyně, rukodělný jarmárek, posezení u kamen, poslední prohlídky expozic v tomto roce. Pořádají Nepomucké kuchařinky, z.s. a Spolek přátel starého Nepomuka Pivovar Zlatá kráva 15.00 a 17.00 – prohlídka pivovaru s degustací vánočního speciálu z dubových sudů za symbolickou cenu 20 Kč

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Nepomuk
Ulice: náměstí A. Němejce

> Komentáře