Nebe Peklo Ráj jen si s námi hraj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nebe Peklo Ráj jen si s námi hraj

> Termín

3.12.2019
4.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Zážitková Mikulášská nadílka pro děti v Automatických Mlýnech v Pardubicích. Rodinné centrum Kulihrášek zve vás a hlavně vaše děti do úžasného industriálního prostředí Automatických Mlýnů v Pardubicích. Tak jako minulý rok, připravujeme tady naprosto parádní PEKLO a nádherné NEBE... Na děti čeká zážitková Mikulášská nadílka, kterou jinde nezažijí. V Automatických Mlýnech přijdete k pekelné bráně, před kterou bude hořet oheň a dovedou vás k ní světýlka. U pekelné brány vás přivítá Uriáš a vpustí vás do pekla. Tady se zváží tíha vašich hříchů a budete si moct do detailů prohlédnout, jaké to v pekle je. Čerti, čertíci, kotle a spousta dalšího pekelného inventáře tady na vás čeká. Pekelný kovář vám vyrazí čertův dukát, kterým se ti zlobivější z vás budou moct z pekla vyplatit. No nakonec sám Lucifer dle knihy hříchů posoudí, jestli jste napravitelní hříšníci, nebo ne… Ale to už přichází anděl Petronel, který se vašeho malého hříšníka ujme a dovede ho do nebe za Mikulášem. Ten na úplně každé dítko najde spoustu chvály, předá mu odměnu a pošle ho zpátky na náš pozemský svět. V Nebeském bááru je pro každé dítě ZDARMA připraven teplý nápoj – svařený vánoční mošt – a také něco na zub. Samozřejmě zahřejeme a občerstvíme i dospělý doprovod. Tady si můžete prohlédnout fotogalerii z předchozího roku: https://kulihrasek-pce.rajce.idnes.cz/NEBE_PEKLO_RAJ_4.12.2018/?# Termín: úterý 3. prosince a středa 4. prosince Místo: Automatické Mlýny, Pardubice, ulice Mezi Mosty Čas: 16:00 až 18:30, vyberete si z volných termínů (16:00 až 17:30 menší děti, od 17:45 větší děti, kde bude více strašení) POČET MÍST JE OMEZEN A ZÁROVEŇ PRO KAŽDÉ PŘIHLÁŠENÉ DÍTKO JE VYHRAZENÝ KONKRÉTNÍ ČAS (KTERÝ SI VYBERETE), MÍSTO JE NUTNÉ REZERVOVAT PŘES FORMULÁŘ NA WWW.NEBE-PEKLO-RAJ.CZ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

> Otevírací doba

16:00 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Mezi Mosty 436

> Komentáře