Lánské přástky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lánské přástky

> Termín

14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Obec Lány srdečně zve všechny občany na adventní akci Lánské přástky, která navazuje na dříve pořádaný Voňavý advent. Akce se koná v sobotu 14. prosince 2019 od 10 hodin v lánské sokolovně. Na adventním trhu nakoupíte svícny, jmelí a vánoční hvězdy, ozdoby z ořechů, svíčky, perličkové ozdoby z Poniklé, vonné františky, ozdoby a betlémy z kukuřičného šustí, dřevěné sochy andílků, keramiku, šperky, čepice i háčkované hračky. Dále jedlé dárky: perníčky, makronky, sněhové pusinky, čerstvě pražené mandle, zrnkovou kávu, čokolády, paštiky, bylinky, sirupy, lánský med a další. Dále vás čeká předvádění předení na kolovrátku s dílnou pro veřejnost, výstava betlémů, staročeských tradic a zvyků, kreativní dílny: zdobení perníčků, drátkování, výroba svíček, korálkování, vyřezávání z kůry a andělská dílna. Z vánočního kreativního fotostudia si odnesete vaše fotografie hned domů. Sokolská kavárna vás zve na studené i teplé domácí pochoutky po celý den. Dopoledne i odpoledne vystoupí děti z MŠ Lány a celý program zakončí divadlo Buchty a loutky loutkovým představením Vánoční raketa.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Lány
Ulice: sokolovna

> Komentáře