TEENFILMFEST | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TEENFILMFEST

Foto: Teenfilmfest

> Termín

14.12.2019 - 15.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

TEENFILMFEST – MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽNÍ FILMOVÝ FESTIVAL POPRVÉ V PRAZE Historicky první ročník mezinárodního filmového festivalu představující tvorbu mladých talentovaných umělců proběhne v kině Světozor o adventním víkendu 14. – 15. prosince. Do čela poroty usedne Vít Klusák, jedním z ambasadorů projektu je například známý český youtuber a zpěvák Reago. Hlavním programem festivalu je promítání soutěžních filmů mladé generace z celého světa, které budou soutěžit v pěti kategoriích: hraný film, dokument, animace, experimentální tvorba, ostatní (music video, reklama apod.). Festival nabízí nejen soutěžní přehlídku filmů, ale také bohatý doprovodný program. Děti i dospělí se mohou zúčastnit a přičichnout k filmařskému řemeslu na jedinečných workshopech Dílna mladých dokumentaristů, Profesionální youtuber a Začínající rozhlasový reportér, proběhnou autogramiády, besedy s hosty, výjimečnou součástí festivalu je prezentace filmových workshopů pro děti z dětských domovů s názvem Okno do světa.

> Otevírací doba

08:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Vodičková 791
Telefon: 775 783 777
E-mail: [email protected]

> Komentáře