Rozsvícení vánočního stromu na Prokešově náměstí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozsvícení vánočního stromu na Prokešově náměstí

> Termín

30.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Blížící se advent, čas klidu, pohody a lásky zpestří v sobotu 30. listopadu rozsvícení sváteční výzdoby a vánočního stromu u Nové radnice. Bohatý doprovodný program na Prokešově náměstí začne v 16 hodin. Na děti čeká stánek Ježíškova pošta, kde mohou odevzdat dopis pro Ježíška a obdrží sladkou čokoládovou odměnu, dále pak tvoření ve stáncích se Středisky volného času. Největším lákadlem bude dechberoucí andělská provazochodecká show nad hlavami návštěvníků ve výšce 30 metrů. Celou atmosféru dokreslí zpěv vánočních koled, šestimetrová loutka anděla a andělé na chůdách, kteří budou od dětí vybírat vánoční přáníčka, která předají do správných rukou nebo vánoční pohádka. Návštěvníci dostanou zvonky a zacinkáním společně s primátorem města Ostravy Tomášem Macurou rozsvítí vánoční strom a sváteční vý­­­z­dobu na náměstí. Celým odpolednem bude provázet moderátor a budou znít vánoční koledy. Zahřát se budete moci výborným svařeným vínem. Najdete zde stánky s vánočními dárky. Vyhlídková Věž Nové radnice bude mít mimořádně otevřeno až do 19:00.

> Otevírací doba

16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Prokešovo náměstí

> Komentáře