Advent v Chateau Mcely | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Advent v Chateau Mcely

> Termín

30.11.2019 - 21.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Koloběh roku se uzavírá a je tu poklidný advent. Čtyři adventní víkendy, čtyři adventní týdny plné předvánoční pohody, klidu, hudby, vůní, světel a odpočinku. Zanechte shon za mcelskou branou a vychutnejte si výjimečný čas konce roku. Užijte si ho tak, jak to má být a jak se kdysi slavil na bývalém aristokratickém sídle Thurn-Taxisů i v mcelských chaloupkách, uprostřed zimních lesů a anglického parku. I v 21. století lze tento krásný čas prožít v klidu, bez nákupní horečky a stresu. Zimní zámek a park ovinutý metry světelných řetězů · Svítící lustry zavěšené na stoletých dubech · Přes 7500 žárovek · Vánoční strom · Ručně vyráběné české ozdoby Glassor · Odpočinek v lázních · Klid a ticho přírody · Dobroty šéfkuchaře Honzy Štěrby · Domácí vánoční cukroví · Adventní snídaně s klavírem Program: První adventní víkend Sobota 30. listopadu 14:30 – 16:30 hodin Hygge pletení Domácí vánoční cukroví · Horký čaj · Vánočních koledy Rychlokurz pletení na pletacím kruhu. Co třeba pod stromeček svému miláčkovi vlastnoručně uplést nákrčník, kulicha nebo návleky na nožky? Odbornice na ruční práce vám ukáže, jak na to a zbytek adventu se můžete oddávat uklidňujícímu pletení dárků. Kurz v češtině se pořádá při minimálním počtu 4 účastníků. Pro ubytované hosty zdarma*. Prosíme o rezervaci předem do 28. listopadu 2019. 17:00 hodin Rozsvícení vánočního stromu, zámku a celého parku Koledy, prskavky, opékání švestek a svařené víno. Druhý adventní víkend Pátek 6. prosince 17:30 hodin Charitativní adventní koncert komorního souboru Musica Festiva di Praga v sousedním kostele sv. Václava ve Mcelích Ke kostelíku vede příjemná krátká procházka anglický parkem. Vstupné dobrovolné. Výtěžek jde v plné výši na potřeby místní farnosti. Neděle 8. prosince Adventní nedělní snídaně s klavírem Třetí adventní víkend Sobota 14. prosince 14:30 - 16:30 hodin Výroba tradičních vánočních ozdob z korálků Domácí vánoční cukroví · Horký čaj · Vánoční koledy Kurz v češtině se pořádá při minimálním počtu 4 účastníků. Cena 250 Kč za osobu. Prosíme o rezervaci předem do 12. prosince 2019. Neděle 15. prosince Adventní nedělní snídaně s klavírem Čtvrtý adventní víkend Sobota 21. prosince 14:30 – 16:00 hodin Zdobení medových perníčků Pro ubytované hosty zdarma. Pořádá se při minimálním počtu 4 účastníků. Prosíme o rezervaci předem do 17. prosince 2019. Neděle 22. prosince Adventní nedělní snídaně s klavírem Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. * Cena kurzu Hygge pletení pro hosty, kteří nejsou ubytovaní je 250 Kč.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mcely
Ulice: zámek

> Komentáře