Vánoční jarmark v Bohumíně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční jarmark v Bohumíně

> Termín

30.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

VÁNOČNÍ TRHY: Atmosféru blížících se Vánoc navodí betlém, poštovní schránka pro Ježíška, stánky s převážně ručně vyráběným zbožím, vánoční ozdoby, šperky, minerály, bižuterie, keramika, výrobky ze dřeva a kůže, hračky, výrobky chráněných dílen, jmelí, marmelády, čaje a káva. Stánky s občerstvením - medovina, pekařské výrobky, vína, čaje, káva, byliny, zdravá výživa, med, zvěřinové speciality, sýry, cukrovinky, dezerty, ryby, trdelníky a řada dalších. Své vystoupení nám také předvedou děti a žáci z bohumínských škol a školek. Program na náměstí 8:00 Veronika June 9:30 Honza Kuchař a Adam Rovný 10:30 Luboš Khýr "Bužma" 13:00 Vystoupení dětí bohumínských škol a školek Foyer kina: workshop ručně malované baňky, antikvariát, výstava fotografií fotokurzu K3 Bohumín "Zima". Kinosál: 10:00 Ledové království 2, 19:00 Vlastníci.

> Otevírací doba

08:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bohumín
Ulice: nám. T. G. Masaryka

> Komentáře