Vánoční jarmark | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční jarmark

> Termín

8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum Žirafa HK a Kulturní středisko Médium Vás srdečně zvou na VÁNOČNÍ JARMARK. Vstupné na tuto akci bude dobrovolné. Výtěžek bude v plné výši použit na nákup dárku pro děti ze sociálně slabých rodin, které jsou přihlášeny v projektu „ Krabice od bot“. Dárky budou do rezervačního systému postupně přidávány. Pro děti je připraven doprovodný program. Od 10:00 proběhne loutkové divadlo " O SMOLÍČKOVI PACHOLÍČKOVI a O BUDULÍNKOVI". Nutné hlásit se předem. Během jarmarku mohou děti tvořit v dílničkách. K prodeji bude mnoho krásných rukodělných výrobků. Můžete se těšit na háčkované hračky, dekorační věnce, fimo náušnice, náramky z minerálů, drátované výrobky, kabelky, prostírání, sukně, dětské obrázky, klíčenky, záložky do knížek, patchwork polštáře a deky, trpaslíky, nákrčníky, čepice, keramiku atd. Během akce můžete podpořit koupí rukodělných výrobků i neziskové organizace Mamma HELP a Motýlek - Pomoc rodinám v tíživé situaci.

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: J. Masaryka 605
Telefon: 605 453 632
E-mail: [email protected]

> Komentáře