Slezská tvorba | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slezská tvorba

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Výrobní družstvo SLEZSKÁ TVORBA bylo založeno v roce 1951. Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Základní sortiment tvoří ručně foukané koule o velikosti 4–10 cm, olivy, rakety, zvonky, špice, volně foukané tvary a výrobky foukané do forem (srdce, figurky). Každá ozdoba je ručně zpracovaný originál – druhou naprosto stejnou nenajdete! Nabízíme i ručně foukané koule ve velikosti 12-20 cm! Vánoční ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení v široké barevné škále v pěti efektech: lesk, mat, porcelán, mrazolak, metalíza. Používaná barevnice se každoročně rozšiřuje o nové módní odstíny. V kombinaci s nabídkou více než 12.500 dekorů jsme schopni splnit všechna přání zákazníků. Množství dekorů neumožňuje vydávání kompletního katalogu. Na www stránkách uvádíme pouze nepatrnou část produkce družstva. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě. Mezi největší odběratele patří USA, Velká Británie, Německo, Holandsko, Švédsko, Rakousko, Itálie a Francie, kde na vánočních ozdobách oceňují hlavně kvalitní provedení a tradiční ruční výrobu. "Bez skleněných ozdob nemají Vánoce ten správný třpyt!" Naši zákazníci mají možnost zakoupit vánoční ozdoby v barevném provedení a dekorech, které se běžně na český trh ani nedostanou. Vybírat si lze z nabídky firemní vzorkovny a prodejny přímo v areálu družstva nebo na e-shopu. Nabízíme nejen ozdoby dekorované, ale i ozdoby bez dekoru – čiré, stříbřené, smáčené v barvě, které jsou vhodné i k dekoraci a aranžmá interiérů i prodejen. Pro vytváření dekorací nabízíme i různobarevné jemné třpytky (flitry) v celobarevné škále a zlatém, stříbrném odstínu, pro které najdou uplatnění zvláště aranžéři, majitelé květinářství, dárkových obchodů a floristé. Na přání zákazníků vyrábíme ozdoby s firemními logy, s přáním k vánocům, s PF, se jménem… Přestože se jedná o ruční výrobu, ceny jsou příznivé pro každého zákazníka. Flexibilita, krátké dodací lhůty, dodržování termínů a důraz na nejvyšší kvalitu a jakost u každé vánoční ozdoby jsou pro nás samozřejmostí při realizaci zakázek.

> Otevírací doba

Po - Pá: 07:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Opava
Ulice: Sadová 121
Telefon: 553 621 468
E-mail: [email protected]

> Komentáře