Pochod rakouských čertů v Židlochovicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pochod rakouských čertů v Židlochovicích

> Termín

23.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jeden z největších pochodů rakouských čertů letos opět v Židlochovicích! Pochodu se zúčastní až 150 masek. Doprovodný program – již tradiční adventní jarmark, show pro dospělé a pro děti, závěr dne vyvrcholí pochodem rakouských čertů. Na konci pochodu pro ty co se nebojí, čeká pekelně čertovské selfie. Milovníci pekelníků a čertíků, potkáme se 23. listopadu v Židlochovicích!!! !!!VÝZVA pro všechny MALÉ PEKELNÍKY A PEKELNICE!!! Letos poprvé mají děti možnost se projít pravým pekelným koridorem! Stačí, když dorazí v čertovských kostýmech v sobotu 23. listopadu v 16:00 hodin k budově Základní školy na ulici Komenského (parkoviště vedle školy). Nemusíte se dopředu nikam hlásit. Velmi oceníme, když děti přijdou v celém kostýmu (tvořte, popusťte s dětmi uzdu fantazie, …), ne jen s maskou na hlavě. Ti nejmenší mohou jít v doprovodu rodičů.

> Otevírací doba

13:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Židlochovice
Ulice: Židlochovice

> Komentáře