Kašparovo taškaření | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kašparovo taškaření

> Termín

23.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Spojením šikovnosti a srdcí lidí, vznikla benefice, která pomáhá. Přijďte si pro parádní látkovou tašku. Na výběr jsou tašky nejrůznějších velikostí, barev, tvarů. Tašky na nákup, ale i dětské pytle a vaky, kosmetické taštičky nebo kabelky do společnosti. Všechny kousky jsou originální, ručně šité od lidí z celé ČR. Navíc se každý může zúčastnit soutěže o zajímavé ceny. Čekají na vás vstupenky a vouchery, které potěší nejen rodiny s dětmi. Součástí benefice je aukce speciálních TOP tašek, jež do kampaně poskytli profesionální i začínající návrháři/ky, známé osobnosti a letos poprvé i jeden zaměstnanecký kolektiv. Můžete si pořídit speciální tašku s podpisem zpěvačky Lenky Filipové. Parádní kousky z dílny BAGIRA design, Black Mountain a Šití Renata. Těšit se můžete i na originální tašku od Český rozhlas Liberec. Vidíme, jak výtěžek z benefice pomáhá. Osudy lidí, kteří se ocitli bez práce a díky tomu čelí mnoha dalším problémům, řešíme každý den. I díky benefici těmto lidem podáváme pomocnou ruku a hledáme pro ně tu nejlepší cestu. Přijďte si pořídit pěknou tašku, načerpat pozitivní energii a podpořit dobrou věc. Těšíme se na vás v sobotu 23.11. 2019 od 15:00 hodin v Galerii Lázně na "bazénové hale". Moderátorem benefice je herec Martin Polách. Vstupné zdarma.

> Otevírací doba

15:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723

> Komentáře