Svatomartinský festival delikátní chuti klášter Kladruby | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatomartinský festival delikátní chuti klášter Kladruby

> Termín

10.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Setkání příznivců špičkové gastronomie ve znamení Svatomartinského vína. Setkání příznivců špičkové gastronomie ve znamení Svatomartinského vína 2019. V nabídce se návštěvníci mohou těšit na mladá vína z Moravy i Čech a pestrou paletu street foodových stánků s pokrmy z celého světa. Pořadatelé připravili speciality, např. horké polévky, jídlo pro malé i velké, vegany, vegetariány i příznivce velkých a ostrých masových specialit, kávy, piva, cideru, svařeného vína, dětského punče i sladkých dezertů. Brány kláštera se otevřou pro návštěvníky v 10 hodin a během festivalu je pro ně připraven tento doprovodný program: 11.00 - varhanní koncert v klášterním kostele, odpoledne komentované prohlídky kostela 12.30 - [email protected] revival rock 60. - 80. léta 14.30 - Pohádka Divadla Loutek KV Drak Mrak 15.30 - [email protected] revival - 2. část vystoupení DJ Cider Festival se koná za každého počasí. Pořadatel: Dobré jídlo Světa Vstupné: 150 Kč (děti od 6 - 15 let, ZTP, senioři: 100 Kč). Parkování před areálem kláštera zdarma.

> Otevírací doba

10.00 – 18.00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Kladruby
Ulice: Klášter Kladruby, Pozorka 1

> Komentáře