Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Juniorfest 2019 - Dobřany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Juniorfest 2019 - Dobřany

> Termín

8.11.2019 - 14.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Plzeň, Domažlice, Dobřany, Horšovský Týn a Přeštice - co mají tato města společného? Správná odpověď zní Juniorfest! Tradiční mezinárodní filmový festival pro děti a mládež se koná od 8. do 14.11.2019 a zve nejen nejmenší diváky, ale i jejich doprovody a další návštěvníky k bohatým filmovým zážitkům Dvanáctý festivalový ročník nabídne světové premiéry snímků, které v kinech nebyly dosud uvedeny, významné osobnosti zahraničního filmu, Matyáše Valentu v roli moderátora, a nově i člena organizačního týmu, a samozřejmě bohatý doprovodný program. Neváhejte přijít do kina, letos je skutečně z čeho vybírat! Jedním z vrcholů každoročního programu Juniorfestu je udělení nejvyššího festivalového ocenění Zlatá rafička významným osobnostech českého i zahraničního filmu. Letošním nositelem bude herec, režisér, spisovatel a scénárista Zdeněk Svěrák, který osobně převezme ocenění v pondělí 11. listopadu 2019 od 18:00 v prostorách Erbovního sálu Státního hradu a zámku Horšovský Týn. Dalším “rafičkářem” v pořadí je letos herec Ondřej Vetchý. Ten cenu převezme o dva dny později, konkrétně ve středu 13. listopadu 2019 od 17:30. Jednotlivé vstupné činí 60 Kč - 70 Kč, diváci si ovšem mohou zajistit rovnou víkendovou akreditaci za 120 Kč a budou tak mít filmy za ještě lepší cenu.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Dobřany
Ulice: Kino Káčko, Sokolovská 1011

> Komentáře