Předvánoční dětský jarmark | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Předvánoční dětský jarmark

> Termín

7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Také Vaše děti rády tvoří z podzimního materiálu? Pojďme je společně podpořit v jejich kreativitě. Všude probíhají tvořivé dílničky pro děti, ale mnohé z nich mají podnikavého ducha a chtějí ??? ....něco víc? Mělo třeba někdy Vaše dítě nápad, že by své výrobky chtělo prodávat na trhu a vydělat si tak své penízky? Třeba na vánoční dárek pro maminku. My je chceme podpořit, a proto připravíme prostor, kde mohou své výrobky nabídnout k prodeji Zbytek už je na nich a jejich fantazii a umu. V kavárně Carpe Diem (na Vaňkově kopci, 1. patro) budou připraveny prostory pro děti, které chtějí nabídnout za peníze své výrobky. "Podmínky" - děti musí opravdu výrobky vytvořit samy, bez pomoci rodičů - určeno dětem ve věku 5 - 10 let Prodejní prostory budou samozřejmě bez poplatku. Jelikož ale prostor není nafukovací, je třeba se přihlásit na email: [email protected] (předmět: Jarmark), abychom měli přehled o počtu "prodávajících". Nejpozději do 20. 11. 2019 Jarmark: 10:00 - 16:00 "návoz": 9:30 - 10:00 Vstupné dobrovolné.

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Horní Lhota
Ulice: Ski areál Vaňkův kopec
E-mail: [email protected]

> Komentáře