Svatomartinské slavnosti v Kyjích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatomartinské slavnosti v Kyjích

> Termín

9.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Po roce přijede svatý Martin do Kyjí. Sníh možná nepřinese, každopádně nás ale čeká 200 porcí pečených hus, několik divadelních vystoupení a také večerní taneční zábava s kapelou ChaChaband. Po roce přijede svatý Martin do Kyjí. Sníh možná nepřinese, každopádně nás ale čeká 200 porcí pečených hus, několik divadelních vystoupení a také večerní taneční zábava s kapelou ChaChaband. Oblíbená slavnost se už stala tradicí, při které se zabaví děti i rodiče. Čekají nás třeba pohádky Čert a Káča (Divadelbní agentura Praha), Pohádka O svatém Martinovi a Pohádka O drakovi Bramborákovi (Divadlo V batohu), fireshow (Ožehavá záležitost) a večerní taneční zábava. Dárečky sobě i svým dětem nakoupíte ve stáncích se suvenýry a dárkovými předměty. Můžete se těšit také na flašinet, kováře, dílničky pro děti či projížďky na koni. Z občerstvení nás kromě pečených hus čekají pirohy z Pirohárny a další stánky s občerstvením a nápoji. St Martin, restaurace s nejpříhodnějším názvem, připraví husí miniburgery. Vstup na celou akci je zdarma, startujeme ve 13 hodin.

> Otevírací doba

13:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Kyje
Ulice: KD Kyje, ŠImanovská 47

> Komentáře