Hotel Maxant | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Maxant

Foto: Hotel Maxant

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Maxant je rodinný wellness hotel ve Frymburku u Lipenského jezera v jižních Čechách. U nás lze prožít jak dovolenou aktivní tak relaxační. Vybavení hotelu Pokoje: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové rodinné apartmány, které mají dvě ložnice (průchozí nebo oddělené. Na většinu pokojů lze umístit dětskou postýlku nebo přistýlku. Na všech pokojích je rychlovarná konvice a malá lednička. Restaurace: hotelová restaurace je nekuřácká. K dispozici jsou dětské židličky, stoleček na malování i herní koutek v zimní zahradě, v létě i domeček na hotelové terase. V prostorách recepce je přebalovací pult. Odpolední kávu, zákusek nebo zmrzlinu si můžete dát v naší cukrárně. Wellness centrum : Krytý bazén se slanou vodou a protiproudem - voda je ošetřována NaCl, takže má vlastnosti mořské vody, a je šetrná k dětské pokožce. V létě je bazén spojen s terasou s lehátky. Finská sauna, parní sauna, solarium, whirlpool,šumavské bylinné koupele, relaxační místnost, relaxační zimní zahrada. Masáže a zábaly - nabízíme dětskou celkovou masáž, na závěr děti obdrží sladké překvapení! Pedikúra a manikúra, kosmetika. Celý hotel včetně všech pokojů je pokryt WI-FI internetem, který je zdarma. Dětské ceny : děti do 2 let bydlí zdarma, děti do 14 let mají ubytování se slevou. Nabízíme výhodné rodinné balíčky na 3, 4 nebo 7 nocí. Okolí pro dětské hry: na pláži je nově vybudované dětské hřiště a pískoviště. cyklotrasa č.33 vede podél jezera a spojuje Frymburk a Lipno, je ideální pro nenáročný cyklovýlet nebo procházku s kočárkem. Zimní dovolená Lyžařský vlek ve Skikaparku Frymburk se nachází přímo v obci Frymburk a je ideální pro začátečníky a děti, ale nabízí i ideální podmínky pro sáňkování a bobování. Zdatnější lyžaři si mohou zajet do pouhých 7 km vzdáleného lyžařského areálu Lipno, který patří mezi nejkvalitnější česká lyžařská střediska určená pro rodiny s dětmi. Zamrzlé jezero pak láká k projížďkám na bruslích.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Frymburk
Ulice: Frymburk 80
Telefon: 380 735 229
E-mail: [email protected]

> Komentáře