Ogrody Kapias | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ogrody Kapias

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V botanické zahradě pěstují několik set odrůd jehličnatých a listnatých ozdobných rostlin, od nejmenších sazenic až k dospělým rostlinám. Nutno podotknout, vše krásně označeno štítky - ukázková botanická zahrada. Navíc je zde možnost posedět a občerstvit se v restauraci, případně na terase s krásnou vyhlídkou. Po celý rok mají ve své prodejně rozsáhlou nabídku okrasných rostlin v mnoha kultivarech. Každý rok se zúčastňují tuzemských i mezinárodních veletrhů a výstav. Expozice této firmy už byly mnohokrát odměněny za aranžování a kvalitu prezentovaného zboží. Nákup v zahradách je možný v Kč. RECENZE MAMINKY LUCKY Letošní kouzelný podzim doslova vybízí k poznávání nových míst, a proto jsme se o víkendu vydali užít si barev přírody za hranice republiky a navštívili jsme zahrady v Polsku OGRODY KAPIAS. Zahrady jsou rozděleny do několika částí podle typu rostlin a dekorací - japonská, skandinávská nebo italská, v níž se můžete projít po terase s obrazy italského venkova ve falešných oknech. Zajímavá je určitě také stará vesnická zahrada nebo romantická zahrada. Děti nejvíce zaujal velký labyrint, který se nachází kousek za vchodem. Zahrady jsou ”protkány” cestičkami a během procházky můžete obdivovat originální designové zahradní nápady. V zahradách myslí také na děti, protože zde najdete dětské hřiště s pískovištěm, domečkem se skluzavkou a prolézačkami, které jsou ale spíše určené starším dětem. U dětského hřiště je vyhlídka, která nabízí krásný výhled do zahrad. V areálu se můžete občerstvit v restauraci s venkovním posezením. Samozřejmostí je také obchod, kde jsou okrasné rostlinky k zakoupení. Je až neuvěřitelné, že vstup do zahrad je zdarma. Bohužel tím pádem jsou zahrady lákadlem pro spoustu turistů, v neděli odpoledne zde byly doslova davy. Návštěvu určitě doporučuji ve všední den nebo o víkendu dopoledne. Hned u zahrad je velké parkoviště, taktéž zdarma. Ogrody Kapias jsou inspirujícím místem a majitelé si zaslouží obdiv za vzornou a pečlivou údržbu.

> Otevírací doba

Po - So - 08:00 - 19:00
Ne - 10:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Polsko
Město: Goczalkowice
Ulice: ul. św. Anny 4

> Komentáře