Designblok 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Designblok 2019

> Fotogalerie

> Termín

17.10.2019-21.10.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Heslem letošního Designbloku je: Ahoj! Future! Festival i letos naplní designem prostor Výstavišti Praha Holešovice. Designerie, centrální výstava umístěná ve střední hale Průmyslového paláce, bude členěna do několika tematických okruhů – jak budeme v budoucnu žít, jak budeme pracovat, hrát si, nebo odpočívat. Nebude chybět ani interaktivní zóna pro děti. Dětský desetiboj - u vstupu dostanou malí návštěvníci list s deseti úkoly. Odpovědi na otázky najdou v rámci celého prostoru Designbloku a zamyslí se také nad budoucností. Za odměnu pak samozřejmě dostanou dárek. Pro rodiče s nejmenšími dětmi je připraven hlídací koutek. Děti do 15ti let mají vstup zdarma!

> Otevírací doba

od 10:00 do 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Průmyslový palác, U Výstaviště 67

> Komentáře