Centrum ekologické výchovy Farma Miškovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum ekologické výchovy Farma Miškovice

> Termín

1.1.2014-31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme spolek chovatelů a milovníků přírody, kteří by rádi přiblížili dětem i dospělým svět domácích i hospodářských zvířat, jejich vliv a vazby na člověka i přírodu celkově a budovali v nich pozitivní vztah k životu, přírodě a ekologii. Naším cílem je tedy propagace ekologické výchovy, rozvoj dětí a mládeže, podpora chovatelství, péče o floru a faunu, jejich ochranu a poskytování obecně prospěšné činnosti v oblasti ekologické výchovy veřejnosti. Rodiče i děti k nám mohou přijít prakticky kdykoli. Ideální je ale předem zavolat, jsme-li v dosahu. Děti si u nás mohou pod dozorem chovatelů, nebo rodičů projít farmičku, osahat si všechny druhy chovaných zvířat, posbírat vajíčka, pomazlit se v králičí ohradě a vyvenčit a nakrmit kozičky. Volně přístupné je i nově zrekonstruované hřiště s herní věží, skluzavkami, houpačkou a malým brouzdalištěm. Pozor! Přes den hlídá zahradu velký pes! Hlídá ostře, ale nekouše (tedy zatím). Je zde proto, aby nikdo nechodil ke zvířatům bez dozoru a nekrmil je něčím, co by jim mohlo ublížit. Zkuste zazvonit. Pokud jsme doma, bude pes odvolán a zavřen a vy srdečně přivítáni. Nejsme-li doma, zatelefonujte nám!

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Miškovice
Telefon: 603 981 180
E-mail: [email protected]

> Komentáře