Po medvědích tlapkách - Zelená stezka (Zajíc) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Po medvědích tlapkách - Zelená stezka (Zajíc)

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Po medvědích stopách na kole ladnou Čeladnou Každá normální vesnice má náves. Bývá tam rybník, socha nějaké svatého mučedníka, nedaleko je kostelík. Čeladná má však skutečné náměstí. Sice původně to byla taky náves, ale dnes to tady vypadá, jako v centru malého města, takže je to klasické náměstí s kašnou, parkovištěm, bytovými domy, obchody. Není to jediný rozdíl mezi běžnou vesnicí a Čeladnou. Obec bývala po desítky let jedním z nejnavštěvovanějších míst této části Beskyd. Jezdili sem lidé, kteří prchali z ruchu průmyslové Ostravy. Přečtěte si celý článek z cyklu tajemství Beskyd… Popis zelené stezky Tato nenápadná trasa nabízí zajímavé výhledy a klid a to přesto, že spojuje známá turistická centra Čeladnou a Ostravicí. Prochází podhůřím hory Smrk a kolem říčky Čeladenky. Zelená stezka vede téměř celá po asfaltovém povrchu, mimo něj pak po zpevněných cestách. Při cestě po ni nenarazíte na hluboké lesy, ani vrcholy, spíše se budete kochat pěknými výhledy z luk a polí. Zaječí stezka je velmi dobře sjízdná jak s kočárky tak na kole. V některých kopcích, hlavně po cestě k hospůdce Smrček musí méně zdatný cyklista počítat s tím, že kolo bude pro něj snadnější tlačit, než na něm jet. To by však nemělo být důvodem, proč výlet na kole neabsolvovat, když máte chuť. Vydejte se na ni od nádraží nebo od náměstí v Čeladné a uvidíte, jak rychle se promění z rušného centra obce v idylickou krajinu beskydského venkova s domácí mlékárnou jako třešničkou na dortu.

> Otevírací doba

Celý rok.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Čeladná

> Komentáře