Barevný podzim na Jarošově statku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Barevný podzim na Jarošově statku

> Termín

12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

OSLAVTE S NÁMI OTEVŘENÍ NAŠEHO NOVÉHO TEEPEE A UŽIJTE SI PŘITOM DEN PLNÝ ZÁBAVY! Co všechno u nás budete moct zažít? SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ TEEPEE: - Děti i dospělí budou mít poprvé možnost navštívit naše nové teepee a vžít se do toho, jak žili indiáni. V teepee budou probíhat kreativní dílničky s indiánskou tématikou. Další program: MAZLENÍ S KONÍKY: - Děti budou mít možnost si koníky pohladit, vyčistit a pomazlit se s nimi. VOZENÍ NA KONÍCH A PONÍCÍCH: - Děti i dospělí se budou moc svézt na ponících a skutečném kovbojském koni. OVEČKY A MINIKOZY: - Děti se mohou přímo ve výběhu seznámit s našimi mini ovečkami s jehňátky a kozami a zkusit je nakrmit speciálními granulkami. KRÁLÍČCI: - Děti se budou moct pomazlit a pohladit si roztomilé králíčky a morčátka. MALÝ FARMÁŘ: - Děti si vyzkouší farmářské dovednosti - bobkování, nosení vody pro koníky, vození pilin a další farmaření. LUKOSTŘELBA: - Děti i dospělí si budou moct vyzkoušet vystřelit z luku a šípem zasáhnout terč. QUESTINGOVÁ TRASA: - Každý si může projít trasu kolem statku a hledat indície, podle kterých vyluští tajenku... a komu se to povede, toho čeká odměna. VÝBORNÉ JÍDLO A PITÍ: - Výborné sladké i slané palačinky Peťky Palačinky, dezerty, výborná káva a čokoláda, teplé alko i nealko koktejly na zahřátí firmy Mayer - Ovčí, kozí i kravské sýry a jiné výrobky z farmy Klokočov NÁVŠTĚVA VAGONÁŘSKÉHO MUZEA PROCHÁZKA ZÁMECKOU ZAHRADOU Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat! :-) VSTUPNÉ: celodenní (10-17 hod): - dospělí 80 Kč - děti nad 3 roky 40 Kč - do 3 let + ZTP zdarma polodenní (14-17 hod) - dospělí 50 Kč - děti nad 3 roky 30 Kč - do 3 let + ZTP zdarma

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Studénka
Ulice: Panská 229

> Komentáře