Ukliďme Úpu 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ukliďme Úpu 2019

> Termín

26.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zapojit se může kdokoli, komu není stav řeky lhostejný - každá pomocná ruka se počítá! Pokud se k nám chcete přidat, pak jste na správném místě. Nejprve prosíme o vyplnění registračního formuláře - usnadníte nám tak vaši identifikaci a zrychlíte proces registrace na stánku. V den úklidu pak jen potvrdíte svým podpisem, že se akce účastníte na vlastní nebezpečí. Pokud si od nás chcete zakoupit tričko "Není mi to jedno - čistím řeku Úpu", napište do komentáře velikost. Cena trička je stejná jako vloni 150 Kč. 1. startovní místo - ZŠ Mládežnická a rodinné centrum Trutínek 2. startovní místo - U cukrárny Promenáda 3. startovní místo - U koupaliště 4. startovní místo - Loděnice 5. startovní místo - Areál Mladé Buky 6. startovní místo - Svoboda nad Úpou (areál firmy Gras) 7. startovní místo - Horní Maršov (plácek u řeky za školou, u zadního vjezdu do areálu)

> Otevírací doba

09:00 - 23:59

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
E-mail: [email protected]

> Komentáře