Venkovské trhy Šternberk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Venkovské trhy Šternberk

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Poslední Venkovské trhy Šternberk devátého ročníku proběhnou v sobotu 19. října 2019. Tyto trhy budou ve znamení konce sezóny, v nabídce budou ryze podzimní plody a produkty, ale nejen ty, pochopitelně nabídka bude opět hodně bohatá a určitě si zde každý najde to, co potěší a co nutně potřebuje :-) Trhy tentokrát hudebně doprovodí nováček na našich trzích a tou je kapela TUREČCI, ale budou zde k vidění i různé další doprovodné programy. Obliba našich trhů s každým trhem stoupá a nám nezbývá, než do dalšího ročníku, který bude již DESÁTÝ, si přát hodně spokojených návštěvníků i prodejců a hlavně skvělou pohodu a náladu všech zúčastněných. Trhy si zde ve Šternberku skutečně již vydobyly své stálé místo a my s klidem můžeme říct, že jsou to nyní již opravdu trhy s tradicí. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

07:30 - 12:30

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Šternberk
Ulice: Horní náměstí 16

> Komentáře