Festival pohádek v Šantovce (každou říjnovou neděli) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival pohádek v Šantovce (každou říjnovou neděli)

> Termín

6.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milé maminky a tatínci, bylo nebylo? Teprve budou! Čekají na vás čtyři pohádkové neděle s Festivalem pohádek po celý říjen u nás v Divadle na Šantovce. A pro všechny, kteří nebudou zlobit, máme jako dáreček svačinku od společnosti ZdRAWomls ke vstupence zdarma! PROGRAM & ODKAZY NA VSTUPENKY: 6. 10. 2019 od 15:00 hodin Majda a Petr - Písničkování Představení oblíbené Majdy z televizního pořadu Kouzelná školka. V nových představení spolu s Majdou z Kouzelné školky vystupuje i její kamarád Petr! Písničkování je velmi populární, interaktivní a zábavná dětská show. www.divadlonasantovce.cz/inscenace/pisnickovani-s-majdou-a-petrem/ 13. 10. 2019 od 15:00 hodin Radim Vizváry - Pejprbój Nejslavnější mim v česku, který sklízí úspěchy i v zahraničí. Jeho nová inscenace Pejprbój určena i pro ty nejmenší je ale velmi zajímavou podívanou i pro dospělého diváka. www.divadlonasantovce.cz/inscenace/pejprboj/ 20. 10. 2019 od 15:00 hodin Studio pro divadlo - Lotrando a Zubejda Legendární pohádkový muzikál. Originální prostředí dálného východu, vtipný děj, krásné kostýmy, jevištní efekty a známé písničky. www.divadlonasantovce.cz/inscenace/lotrando-a-zubejda/ 27. 10. 2019 od 15:00 hodin Bratři v tricku - Malíři Představení nového cirkusu, které propojuje technicky náročné žonglování s pohybem a výrazem. Představení Malíři objevuje nové akrobatické formy avšak založené na vtipu. www.divadlonasantovce.cz/inscenace/maliri/ Jednotné vstupné na každou pohádku je 119,- Kč/os.

> Otevírací doba

15:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Polská 1

> Komentáře