Pozdní indiánské léto | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pozdní indiánské léto

Foto: Petra Michlová

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Období nazývané jako "indiánské léto" je v plném proudu. Co byste řekli tomu, kdybychom si je trochu prodloužili? Přemýšlíte, jak sobě i dětem zpříjemnit podzimní dny? A co takhle vypravit se za původními obyvateli Ameriky - indiány? Už neváhejte a přijeďte do West Parku! Je pro vás připravena spousta zábavy, her a dovedností z Divokého západu. Co vás čeká: Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu. Program bude jako již tradičně zaměřen více na původní obyvatele Ameriky, jejich kulturu, zvyky, tance, apod. Na co se můžete těšit: 12:00 - Komentovaná prohlídka muzea 13:00 - Indiánské taneční vystoupení 13:50 - Vyhlášení poznávací soutěže - 1. kolo 14:00 - Komentovaná prohlídka muzea 15:00 - Ukázka rozdělávání ohně bez sirek a pečení ind. chleba, tzv. hadů 15:30 - Dětské powwow a indiánské bubnování 16:00 - Komentovaná prohlídka muzea 16:50 - Vyhlášení poznávací soutěže - 2. kolo Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

11:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Radčická 109
Telefon: +420 606 77 44 91
E-mail: [email protected]

> Komentáře