Drakiáda a pokus o rekord | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Drakiáda a pokus o rekord

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme všechny příznivce létajících draků na Drakiádu do Mnichova. Součástí akce bude pokus o zapsání rekordu do České knihy rekordů a kuriozit ČR!!! Vytvoříme draka, který bude mít 150 metrů dlouhý ocásek, na kterém děti z 15 mateřských škol vytvoří během měsíce října stovky mašliček. Na takto vytvořený ocásek, následně společně nafoukneme 3000 balónků v barvách města Vrbna pod Pradědem ( modrá, žlutá, oranžová). Pro naše nejmenší máme skákací hrad zdarma, rozdáme poháry za přítomnosti vedení města pro nejhezčí drak a nejvýše letící. Svezeme se na koních ze stáje Lidka. Malování na obličej. Pro rodiče k zahřátí svařáček, gulášek nebo klobásku, dětem k zahřátí zdarma čaj a pro mlsouny stánek s originálním Daniels Donuts - minikoblížky. Moderovaná show a spousta hudby. Po vytvoření rekordu předání certifikátu o samotném rekordu. Během hlavního programu doprovodné akce. Srdečně Vás zve - Osadní výbor Mnichov.

> Otevírací doba

14:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Vrbno pod Pradědem
Ulice: místní část Mnichov
Telefon: 731 111 711
E-mail: [email protected]

> Komentáře