Kurz první pomoci u dětí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurz první pomoci u dětí

> Termín

12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Praktický kurz první pomoci zaměřený na kojence a děti je určen široké veřejnosti (je pro maminky, tatínky, aupair, chůvy, babičky, dědečky, těhotné, učitelky, pro personál škol, školek, mateřská centra…a nejen pro ně). Přihlášení předem na [email protected], počet míst omezen, vstupné 450,-Kč/osoba, hlídání 50,-Kč/rodina. Osnova 3 hod. kurzu je: - akutní stavy u dětí, zdravotní příhody (popáleniny, poranění hlavy, křečové stavy u dětí,…) - cizí těleso v dýchacích cestách a jeho odstranění - nácvik resuscitačních technik (umělého dýchání a nepřímé srdeční masáže na výukovém kojeneckém i dospělém modelu s počítačovým hodnocením kvality resuscitace) - ošetření úrazů, lékárnička - prevence, zákony, chování dítěte v autě a předcházení možným rizikům v autě Lektor: Ing. Josef Horešovský (člen České resuscitační rady, Instruktor první pomoci /Člen první pomoci, dříve podpory srdce a mimotělní oběh kardiochirurgie IKEM, specialista na defibrilátory a ventilátory, lektor první pomoci,…)

> Otevírací doba

9:00-12:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mělník
Ulice: RC Kašpárek, Na Vyhlídce 18

> Komentáře