Trojské vinobraní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trojské vinobraní

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 14.9. v 11 hodin vypukne oblíbený festival vína a hudby Trojské vinobraní. V krásném prostředí Trojského zámku nebude chybět živá hudba, dobré jídlo a hlavně výběr vín z Čech a Moravy! K lístku dostanete skleničky na víno Trojské vinobraní!!!! Můžete se těšit na severním nádvoří: Slovácký krůžek, Osmikráska jižním nádvoří: skupina Vrak, Holinky a Nerez & Lucia Nebude chybět ani zábava pro děti a jejich rodiče. Takže vezměte celou rodinu a vyrazte do Troje. Pokud si chcete udělat výlet, doporučujeme projít Stromovkou a následně se svézt přívozem na druhou stranu Vltavy. Vstupenka zakoupená na Trojské vinobraní v TROJSKÉM ZÁMKU platí i jako vstupenka na Vinobraní v Botanické zahradě. Ke každé vstupence je sklenička zdarma (kromě dětské vstupenky). DOSPĚLÍ 200,-KČ DĚTI 3-17 LET (bez skleničky) 90,- KČ STUDENTI S KARTOU ISIC 130,- KČ SENIOŘI NAD 60 LET + ZTP 130,- KČ PES (NA VODÍTKU) 100,- KČ (CENA VSTUPENEK JE KONEČNÁ) (!Trojská karta neplatí pro vstup na Trojské vinobraní! Se sousedskou permanentkou je vstup zdarma pouze na vinobraní v Botanické zahradě.) V rámci akce můžete jít na prohlídku TROJSKÉHO ZÁMKU: vstupné plné.................120,- vstupné poloviční...........60,-

> Otevírací doba

11:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 - Troja
Ulice: Vinice Sv. Kláry

> Komentáře