Drakobití | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Drakobití

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

CELÝ DEN BUDE PLNÝ JÍDLA, PITÍ, HUDBY, POHYBU A SKVĚLÉ ZÁBAVY V první řadě se bude závodit a vy, kdo jste neměli to štěstí se dostat do posádky, si to můžete užít pěkně v suchu z břehu. Součástí programu bude jedinečná bublinová show Matěje Kodeše, atraktivní vystoupení žonglérů a tanečníků na tyči a představení letošní novinky z Mladé Boleslavi, vozu Škoda Kamiq. A pokud budete přece jen chtít zažít o něco víc, změřte svou sílu v soutěži na hrazdě, nebo v bahně. 11:00 – 18:00 Závody dračích lodí Prezentace nového vozu Škoda Kamiq Silové soutěže na hrazdě Bahenní zápasy Žonglérské ukázky a vystoupení 14:00 – 16:40 Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem 15:00 a 17:00 Vystoupení Studia one2one – POLE Dance 16:00 Divadelní vystoupení Chuťovky v provedení skupiny Juanitas Bananas CENA celodenní vstupenky je 100 Kč. Všechny atrakce, soutěže a aktivity jsou ZDARMA v ceně VSTUPENKY PŘIJĎTE S DĚTMI A UŽIJTE SI TO SPOLEČNĚ NA MAXIMUM. Ponoříte se do obřích bublin (nebojte se, děti vám neuletí), vyzkoušejte si jízdu na jedno-kolce, žonglování a další kejkle na workshopech se žongléry. Nejmenší si budou moci malovat a tvořit v dílničkách, nebo prostě skákat na nafukovacím hradu a točit se do nekonečna na kolotočích. 11:00-18:00 Žonglováni nejen pro děti – škola žonglování Soutěže orientace ve 3D ŠKODA bludišti Závodění s buggynami na dálkové ovládání Tvůrčí dílničky pro nejmenší, malování na obličej Kolotoče, trampolíny a skákací hrady 14:00-18:00 Vrtění na tyči – POLE Dance workshop pro děti i dospělé MEGAbublinkování – bublinařská dílna – soutěž o největší bublinu Projížďky na koních

> Otevírací doba

11:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Hodonín
Ulice: Veslařský klub Hodonín, z.s. Legionářů 2132/46

> Komentáře