Večerní běh a lampionový průvod pro Světlušku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Večerní běh a lampionový průvod pro Světlušku

> Termín

21.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milí rodiče a milé děti, Tým hradu Starý Jičín ve spolupráci s nadačním fondem Světluška spolu se sponzory připravuje na sobotu 21. září 2019 letos již počtvrté jedinečnou charitativní akci Večerní běh a lampionový průvod pro Světlušku Projektu Světluška se hrad Starý Jičín zúčastňuje proto, aby spolu s Vámi pomohl nevidomým dětem. Na startu Vás bude čekat skutečně nevidomý kluk Ondra, tvář naší akce s doprovodem a společně budou mít na starost sbírkovou kasičku. Všechny sebrané peníze budou odeslány na konto Světlušky. Udělejte radost svým dětem a umožněte jim rozsvítit světýlko naděje Přijďte prosím do prostoru nad kostelem ve Starém Jičíně v čase 18:30 až 19:00 hod, odkud bude v 19:00 hromadný start. Větší děti mohou běžet s čelovkami nebo baterkami po vyznačené trase lesem a malé děti dostanou lampion a vydají se v doprovodu svých rodičů v lampionovém průvodu cestou na hrad. Nahoře na hradě si děti mohou vyzkoušet pod vedením nevidomého Ondry, jak se "ŽIJE VE TMĚ". A jestliže bude příznivé počasí, přijedou na tuto akci i přátelé z hvězdárny z Valašského Meziříčí a návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost sledovat planety a hvězdy skrze hvězdářské dalekohledy, které hvězdárna na hrad přiveze. Vzhledem k tomu, že již bude po setmění, mějte s sebou prosím svou čelovku nebo baterku.

> Otevírací doba

19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Starý Jičín
Ulice: Hrad Starý Jičín
Telefon: +420 602 320 577
E-mail: [email protected]

> Komentáře