Veteráni v sedle | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Veteráni v sedle

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Sraz veteránů jako součást originální akce Moped Fest, rockového festivalu spojeného s 12ti hodinovým závodem Babett a mopedů. Je připravena zábava pro celou rodinu. Veteráni Morava vás srdečně zvou na sraz veteránů na motokárovou dráhu na Pánov u Hodonína. Sraz je spojený s originální akcí MOPED FEST, celodenním Rockovým festivalem kde vystoupí 5 rockových kapel s vlastní tvorbou z okolí Hodonína a taky 12ti hodinový závod mopedů - Babett, Stadionů a dalších šlapátkových pohybovátek. Zábavu najdou jak děti, tak i dospěláci. Skákací hrad, soutěže, vinná ulička a samozřejmě náš veterán sraz. Časový harmonogram srazu: • 10:00 - 12:00 - příjezd účastníků • 12:00 - 14:00 - výstava účastníků • 13:45 - losování "minitomboly" - tří balíčků kvalitní autokosmetiky • 14:00 - 15:30 - spanilá jízda krásnou okolní krajinou spojená se zastávkou na nádvoří zámku Milotice • 15:30 - volná zábava Každý, kdo přijede veteránem má samozřejmě na MOPED FEST vstup zdarma a bude i losování o tři balíčky kvalitní autokosmetiky jako dárku od nás! Skrýt popis

> Otevírací doba

10 - 19

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Pánov
Ulice: Motokárová dráha Pánov u Hodonína, Pánov 3528

> Komentáře