Arasfera | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Arasfera

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vítejte v Arasféře! V našem areálu vám chceme představit papoušky Brazílie, Asie, Austrálie a Nového Zélandu. Věnujeme se chovu papoušků více než 20 let. Dokáží nás pobavit, uklidnit i plně zaměstnat. Jsou veselí, hraví, zvědaví, chytří....nikdy se neomrzí. Jsou naše láska. Naši největší kolekci tvoří téměř všechny velké druhy ar, hejno australských papoušků a Nestoři kea. Některé páry se úspěšně množí a sami odchovávají mláďata. V několika případech se nám mláďata vyklubala v líhni nebo jsme je museli odebrat rodičům při kroužkování. Dokrmování mláďat a jejich výchova jsou nezapomenutelné a u každého z nich i jedinečné chovatelské okamžiky. Našim cílem je vždy odchovat zdravá a samostatná mláďata. Během prohlídky můžete pod dohledem chovatele krmit ochočené ptáky nebo k nim přímo vstoupit do voliéry. Prohlídka expozic papoušků trvá asi 20 minut. K návštěvě doporučujeme období od května do října, kdy jsou papoušci v otevřených voliérách.

> Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 18:00 - 20:00
Sobota, Neděle: Kdykoliv

(po telefonické dohodě)

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Malhotice
Ulice: Malhotice 124

> Komentáře