Zoologická zahrada (Tierpark) Görlitz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zoologická zahrada (Tierpark) Görlitz

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naturschutz-Tierpark Görlitz je krásná ZOO s konceptem "kontaktní zoo", podobně jako Tierpark Zittau - https://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=85610 Je ale větší, a kromě možnosti krmení mnoha zvířat tu najdete i další roztomilé "legrácky" v podobě kartáčování ovcí nebo drbání prasete za uchem :-) Vtipné je i sviští území, kde děti číhají sviště, kteří se jim schovávají v labyrintu podzemních chodeb a pak vykukují v norách. Opět nechybí dětský statek, kde si děti vyzkouší práci s nářadím a péči o zvířata, navíc je tu zážitková stodola, ze které se vyklubala parádní dětská herna s tobogánem. Nadchlo nás také lanové prolézadlo, kterým se dostanete až téměř na druhou stranu ZOO. Ze zvířat jsme byli asi nejvíce nadšení z pandy červené (maskot görlitzské ZOO), která se nám krásně nakrucovala a mohli jsme si ji poprvé prohlédnout ze všech stran a především zblízka. ZOO je dál od hranic, takže české popisky nehledejte, platba kartou možná, a to i v restauraci, kde se dá celkem obstojně vybrat.

> Otevírací doba

Dle webu (sezonní otevírací doba)

> Kontakt

Kraj: Německo
Město: Görlitz
Ulice: Zittauer Strasse 24
Telefon: +49 3581 66 93 000
E-mail: [email protected]

> Komentáře