Tajemná noc na zámku – pohádková stezka zámkem pro děti a jejich odvážné rodiče | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tajemná noc na zámku – pohádková stezka zámkem pro děti a jejich odvážné rodiče

Foto: Zuzana Dejmková

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Už se vám někdy poštěstilo potkat opravdovou princeznu, vílu nebo čarodějnici? V sobotu 14. září máte jedinečnou příležitost a sice při oblíbené Tajemné noci, kdy Chvalský zámek ožije jako v pohádce: potkáte se s princeznami, rytíři, zámeckým služebnictvem, vílami i skřítky. Podle mapy budete sami procházet zámkem a hledat řešení úkolů a záhad tajemných zámeckých obyvatel. Navíc si budete moci prohlédnout i novou výstavu: CHALOUPKA NA VRŠKU – pohádkový svět Šárky Váchové. Přijďte kdykoli mezi 18. a 20.30 hodinou a užijte si noční dobrodružství. Akce se bude líbit dětem od 2 do 10 let. Vstupné: děti (2-15 let) 150 Kč, dospělí, senioři, studenti, ZTP/P 100 Kč, výhodné rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti) 350 Kč. Pozor pozor, tento den bude zámek z důvodu příprav od 17:00 do 18:00 hodin uzavřen. Děkujeme za pochopení. :)

> Otevírací doba

18:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Horní Počernice
Ulice: Na Chvalské tvrzi 857/4
Telefon: 720353022
E-mail: [email protected]

> Komentáře