Lesopark ve městě Vrbno pod Pradědem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesopark ve městě Vrbno pod Pradědem

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Lesopark je volně přístupný široké veřejnosti a nabízí příležitost pro volnočasové aktivity dětí a aktivní odpočinek rodičů s dětmi. V těsné blízkosti areálu se dříve nacházely komplexy budov a staveb patřících závodu na zpracování lnu (Moravolen, Vrsan), jehož provoz byl před několika lety uzavřen. Město Vrbno pod Pradědem se rozhodlo pustý areál odkoupit a připravit tak zónu v rámci brownfields, která bude později sloužit pro rozvoj turistického ruchu. V roce 2014 byla dokončena demolice starých budov. Územní plán města Vrbna pod Pradědem zahrnuje možnou výstavbu zázemí lyžařského areálu vedoucího na Vysokou horu. Lesopark se po své obnově stal pro obyvatele i návštěvníky města místem odpočinkové zóny. Lesopark získal na své atraktivitě díky vybudovaným prvkům pro děti. V areálu jsou dále umístěny altán, vodní prvek, lavičky a je zde vybudováno i veřejné osvětlení a návštěvníci určitě ocení přírodní naučnou stezku.

> Otevírací doba

Celodenně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Vrbno pod Pradědem
Ulice: Palackého 254

> Komentáře