EKOthr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

EKOthr

> Termín

24.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Poslední zářijové úterý obnovujeme tradiční EKOtrh na Piaristickém náměstí. Pro návštěvníky budou připraveny ochutnávky místních a bio produktů, ukázky řemesel, prezentace příkladů šetrného životního stylu i seznámení s místními farmáři. Chtěli bychom na jednom místě představit činnost místních neziskových organizací i různých komunitních spolků, jejichž aktivity podporují místní soběstačnost, šetrný přístup k přírodě, minimalizaci odpadů apod. v rámci EKOtrhu bude možné využít poradenství místních ekologických neziskových organizací či státních organizací v oblasti ochrany ŽP. Cílem akce je šířit povědomí o těchto aktivitách, inspirovat a povzbudit další obyvatele k tomuto způsobu smýšlení. Již dnes je v Českých Budějovicích možné opravit rozbité věci, dát starým předmětům nový lesk, nakupovat kvalitní a zdravé potraviny z místních zdrojů a bez nadbytečných obalů.

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: ROSA, Senovážníé nám.

> Komentáře