Lesopark Horka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesopark Horka

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (8x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vybudování lesoparku v Podještědí má na svědomí "duchovní otec" Libereckého Babylonu. Městu prý chyběla hravost a tak vzešlo z podnětu pana ing. Vajnera volnočasový areál plný hravých hádanek, rébusů a naučných i zábavných prvků a hřišť. Vchod do lesoparku střeží chrápající obr Máza, který vám po zakřičení do ucha bude i odpovídat. V amfiteatru si můžete pouštět písničky a pohádky, protáhnout se můžete v lesním hřišti a v lanovém parku. Děti pobavilo také hřiště s dráhami z trubek na golfové míčky. V celém areálu je spousta laviček a míst k odpočinku. Terén sjízdný s kočárem. Lesopark se nachází vedle golfového hřiště, kde je i restaurace, penzion, venkovní a vnitřní dětský koutek a venkovní adventure golf. Vedle golfu je také vyhrazené místo na parkování pro návštěvníky lesoparku. Vstup do lesoparku je zdarma, resp. můžete přispět na provoz a údržbu dobrovolným příspěvkem ve výši 20,- Kč/osobou do pokladny před vchodem. Z lesoparku Horka si můžeme udělat procházku k bývalému skalnímu obydlí Skalákovna, které se na základě skutečné události stalo námětem ke vzniku povídky spisovatelky Karolíny Světlé - Skalák (z r. 1863) - nedaleko je i její pomník se sochou nebo půvabná chalupa, která byla dějištěm jejího Vesnického románu.

> Otevírací doba

Volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Rozstání
Ulice: u Golfového hřiště

> Komentáře