Dětské hřiště Olšanské hřbitovy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Olšanské hřbitovy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Popis Atrakce jsou rozmístěny na ploše vymezené ulicí Pod Kapličkou a zdí hřbitova. Mezi hracími prvky se rozprostírá zatravněná plocha větší než fotbalové hřiště, která se skvěle hodí k pohybovým aktivitám i opalování. Kromě klasických prvků, jichž je kolem deseti, zde najdeme dětský bazének o rozměrech cca 3,5m x 4m, sprchu (pokud bude teplo, nezapomeňte ručník) a objekt správce. Bazén se napouští, přesáhne-li denní teplota 23°C. Večer pak bývá vypuštěn. V areálu rostou vzrostlé stromy a keře, takže můžeme mít pocit, že se nacházíme spíše v upraveném parku. Povrch je travnatý, pod atrakcemi leží písek. Hřiště se otevírá až od 10. hodin a mezi 16. 11. a 14. 3. je úplně zavřené. Plot kolem hřiště je vysoký cca 2 metry, takže mimo otvírací dobu se nelze na hřiště dostat! Doporučujeme Protože k životnímu cyklu patří také smrt, projděte se s dětmi po starém hřbitově v sousedství. Celý rok zde panuje příšeří, hroby zarůstá břečťan a místo dýchá neopakovatelnou atmosférou. Sociální zařízení Voda ano, WC ano. Občerstvení Správce hřiště prodává chlazené nápoje a zmrzliny. Doprava Metro A, tramvaje č. 5, 10, 11, 13, 16, 26, autobusy č. 124, 139, 150, 163, 188, 213, 297, vše zastávka Želivského. Pak asi 500 m pěšky podél hřbitovní zdi. Parkování v přilehlých ulicích.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Pod Kapličkou

> Komentáře