Dětské hřiště Žernosecká/Čumpelíkova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Žernosecká/Čumpelíkova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Popis Na dohled autobusové zastávky Bojasova se na rozlehlé ploše rozkládá dětské hřiště (50). Kromě klasických atrakcí (houpačky, točidlo, tabule atd.) tu děti najdou několik stolků spojených s hydrantem, na kterých si mohou pohrát s vodou. Odtok vody si děti mohou sami regulovat pomocí šoupátek. Vzhledem k tomu, že stoly s vodou budou pro děti atraktivní, je lepší zvolit pro návštěvu slunečný den. Dominantní atrakci představuje sestava tvořená čtyřmi věžičkami se šplhacími a prolézacími prvky. Povrch hřiště tvoří písek nebo kačírek a roste zde více stromů, které poskytují dostatek stínu. V těsném sousedství leží několik antukových tenisových kurtů. Doporučujeme Pokud půjdete se staršími dětmi, můžete jim ukázat Kobyliskou střelnici, národní kulturní památku, která dokumentuje temnou kapitolu našich dějin - popravy po atentátu na R. Heydricha. Jedním z popravených byl také spisovatel Vladislav Vančura, autor kouzelné knihy pro děti „Kubula a Kuba Kubikula“. Střelnice se nachází asi 200 metrů od hřiště. Sociální zařízení Voda ano, chemické WC. Občerstvení Nejbližší možnost představuje zázemí stanice metra Kobylisy nebo zastávka autobusu Šimůnkova. Doprava Autobusy č. 136 a 295, zastávka Bojasova. Zaparkovat lze u Kobyliské střelnice.

> Otevírací doba

Volně přístupné (vodní prvky sezonně)

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Žernosecká

> Komentáře