Oslava 10 let od otevření Muzea loutek v Plzni! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslava 10 let od otevření Muzea loutek v Plzni!

> Termín

13.9.2019 - 15.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

PÁTEK - NEDĚLE 13. - 15. 9. 2019 • výstava mechanických skříněk „Hybohledy“ • komentované prohlídky Muzea loutek včetně možnosti vyzkoušení mnoha druhů loutek v divadle muzea • dílna na výrobu plošných loutek SOBOTA 14. 9. 2019 10 – 18 hodin – výtvarný ateliér Petra Bauera 15 hodin – divadelní představení Kocour v botách (Buchty a loutky, Praha) Nejstarší syn dostal mlýn, prostřední peníze a nejmladší, hm, na toho zbyl jen kocour. Cha chá, jen obyčejný kocour? Ale pozor, on tak docela obyčejný není, on totiž mluví! A dokáže taky ledacos vymyslet a zařídit, třeba princeznu nebo ... Nevěříte? Tak se přijďte podívat! Pro děti od 3 let. 17 hodin – divadelní představení Automat na filmy (Buchty a loutky, Praha) Ptáci. Babička. Terminátor. Údolí včel. Sám doma 2. Tmavomodrý svět. Titanic. Vy zadáte do AUTOMATU název filmu, který byste rádi viděli a AUTOMAT vám jej vzápětí přehraje. Neexistuje film, který by AUTOMAT neměl v archivu. Totální improvizační nasazení diváků a Buchet a loutek. Delikatesy. Vhodné pro dospívající a dospělé.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Muzeum loutek, náměstí Republiky 23

> Komentáře