Oživený zámek - Historie s humorem a recesí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oživený zámek - Historie s humorem a recesí

> Termín

14.9.2019 - 15.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Téma letošního ročníku: Zámek ve znamení Měsíce Pro letošní rok jsme zvolili téma, které je aktuální i s ohledem na jedno významné výročí letošního roku - 50 let od přistání prvního člověka na Měsíci. Inspirující pro nás není jen samotné výročí, ale především Měsíc jako náš věrný souputník a témata, která s tím souvisí. Netradiční prohlídka zámku, která tradičně v rámci Dnů Evropského dědictví (letos již po dvacáté) netradičně (na stejné téma nic podobného jinde neuvidíte) provází naší i světovou, vzdálenou i blízkou historií. Rekonstrukce událostí, které se staly, hledání historických souvislostí, ale i nabídka jejich alternativních řešení. Vhodné pro všechny věkové kategorie včetně rodičů s dětmi i prarodiči, tuzemské i zahraniční turisty. Není určeno pro puritány. Humor, nadsázka, ale i nesmírné nasazení více než stovky herců v patnácti hromadných i individuálních obrazech. První prohlídka po oba dva dny vždy v 09:00, poslední v 17:00 v intervalech 30 minut, délka netradiční prohlídky cca 80 - 90 minut. Doporučujeme rezervaci na adrese [email protected] nebo na tel.č. 568 620 319. Pořádá Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou a JéTé Pádlo spolu se správou zámku a množstvím nadšenců a dobrovolníků z blízkého i vzdáleného okolí.

> Otevírací doba

9.00–17.00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Náměšť nad Oslavou
Ulice: Zámek

> Komentáře